KLÍČ K POCHOPENÍ PRAVDY…

Klíčem k pochopení všeho, co pravda být může a co nemusí, je jestli pravdivě zvoní ve vaší duši. Ta vás nezradí. Dokud máte tento pocit, jste na správné cestě. 

Nacházíte-li  se v procesu vlastní přeměny. Víte, že je někdy velmi obtížné uvěřit, že rostete , když jste uprostřed změny. Je to jako stavět dům nebo obměňovat interiér – cítíte se, že jste tak nějak uprostřed celého procesu. Říkáte si :,, Proč jsem vůbec začínal ? když jsem po kolena v prachu a špíně. Ale konečný výsledek je mnohem uspokojivější. Kdokoli se vydá na cestu, říká si o velkou dávku obtíží při vlastní přeměně.

Je snadné zůstat na jednom místě, cestovat vyžaduje úsilí v opravdu velmi duchovním smyslu . Musíte tedy cestu, kterou podnikáte, odměnit úsilím, které vynakládáte . Vaše úsilí už je v pohybu a vy začínáte vidět velkou změnu .

Naslouchejte přitom svému srdci. Hledejte způsoby, jak naslouchat svému instinktu . Ten vás nikdy nepovede špatně. Musíte si najít čas svému instinktu naslouchat. Najděte okamžiky, kdy to můžete udělat . Třeba právě teď.

úryvek z knihy Šalamoun promlouvá   

 

Napsat komentář