OSLAVUJTE SVÁ OMEZENÍ

Už vás slyším, jak si říkáte: ,,Proč bych měl slavit svá omezení, když mi znepříjemňují život!“ A co kdyby jste se jim přestali vyhýbat ?

Zeptám se Vás :

 Přemýšleli jste někdy nad tím, jak často se ve svém životě potkáváme se svými nedostatky, které nás omezují v různých činnostech, a brání nám posunout život tam, kam bychom chtěli ? A zamysleli jste se někdy i nad tím, že by jste svá omezení nedostatky mohli přeměnit na výhody a přednosti? 

Že NE?

No tak to zkuste, třeba právě hned tedˇ.

Důležité je, odkrýt a uvědomit si svojí největší slabinu, a to není zcela snadný krok, přiznat si, to co nás omezuje. Další krokem je, zažít si ten pocit, který při tom ve svém těle vnímáte, protože jedině tak, jste schopni uvědomit si, že to co prožíváte není zrovna  příjemný stav – ten ,,stav“ ve kterém by jste  chtěli po zbytek svého života setrvat. Pak dojdete k tomu, že dokud tato svá omezení nepřekonáte, budete tyto nepříjemné stavy zažívat neustále dokud svůj život nezměníte. .

Tu moc změnit cokoliv v našem životě máte všichni.              V našem životě vlastně neexistuje nic co by jste  nezvládli.          Pokud si to ovšem dovolíte:) 

Dovolte si zažít pocit vítěze, tím že se rozhodnete a překonáte svá omezení –  krok za kokem, jedno po druhém. A začněte od toho nejslabšího článku, jedině tak získáte a upevníte zpět svojí životní sílu a moc.  Zkuste to…. a uvidíte, že vás to ve finále bude bavit, že nakonec budete chtít překonávat další a další překážky. 

Uvědomíte si totiž, že vás to rozvíjí a posouvá,  že v sobě objevujete nové možnosti. Váš život dostane nový rozměr a směr, 

o které jste neměli ani tušení. Získáte nové a zajímavé příležitosti, váš život bude tak nějak pestřejší a spokojenější jako nikdy předtím a to všechno díky svým omezení, které jste si dovolili překonat. 

Takže oslavujte svá omezení, pomáhají vám růst a posunout se ve svém životě k cíli a také se stáváte inspirací pro ostatní lidi kolem vás. 

5/5 - (2 votes)

Leave a Reply