Jak moc nasloucháme sobě a svému tělu?

,, Lidé mohou být nemocní již v době, kdy jejich játra, ledviny i srdce pracují naprosto dokonale.“

Víte, žeOchrana Životního Prostředí naše tělo k nám neustále promlouvá?  Ano je to skutečně tak, akorát že my lidé jsme řeči našeho těla postupem času přestali naslouchat. Někdy mu ani naslouchat nechceme, protože máme pocit, že nemáme na nic čas.

Což je veliká škoda, neboť pokud bychom tělu naslouchali, mohli bychom předejít mnoha zdravotním problémům, které nás pak sužují po celý zbytek života a stojí nás daleko více času, peněz  a omezení než jsme si mohli kdy představit.

Ano, naše tělo a náš mozek má nejlepší přehled o tom co se děje uvnitř našeho těla. Tak proč ho neposloucháme ?  Proč jeho signály ignorujeme a potlačujeme pomocí prášků na bolest ?  Ano, teď slyším jak říkáte, že nemáte na takové věci čas . Toto je chabá výmluva pro vaše tělo, protože když se naše tělo rozzlobí použije silnější kalibr než je bolest k tomu, aby jste jeho varování brali konečně vážně, nemohli svému tělu dále ubližovat a ničit ho.

Ano, asi již tušíte, tou zbraní je často zákeřná a vážná nemoc. Která nás zaskočí v nejnevhodnější okamžik.  Tím Vám vaše tělo dává poslední šanci. Buď se vzpamatujete, přehodnotíte své priority, najdete si konečně čas, zastavíte se a uvědomíte  si jak jste doposud žili a jak jste dospěli ke své nemoci nebo jste tu na Zemi skončili.  V tu chvíli máme najednou dost času a prostoru si uvědomit  všechny souvislosti, které nás dovedli k nemoci.

Ovšem pouze za předpokladu , že  chceme!  Rozhodnutí je na Vás. Jste to jen Vy kdo otevře dveře a vstoupí, udělá první krok . Ten kdo se rozhoduje a  léčí jste Vy, vaše tělo a duše, nikdo jiný. Člověk si zvykl hledat pomoc u druhých a ze své nemoci obviňovat druhé, nehledá chyby v sobě, ale jakmile k tomu dojde, začnou se věci napravovat a člověk dojde k uzdravení sebe samého, ale i svého okolí.

Hluboko uvnitř nás jsou všechny informace co kdy potřebujeme vědět a pokud dojdeme k hlubokému uvědomění si sebe sama, svého Já – budou nám tyto informace dány , můžeme se k nim dostat. Vše je pouze v nás.

 A proto naslouchejme lidé svému tělu, své intuici, své duši-  je mnohem moudřejší než naše ego a náš rozum.

Pomocí Rekonektivního léčení a The Rekonnection si můžete k tomuto uvědomění dojít velice rychle, vyléčit tak své tělo na všech úrovních –  emocionální, psychické a fyzické. Rovnováha = Zdraví.

Najděte rovnováhu a zdraví pomocí frekvencí – Rekonnection.

V případě dotazů ohledně Reconektivního léčení – neváhej a zavolej .

konzultace ZDARMA – tel.724 083004.

5/5 - (1 vote)

Leave a Reply