ALLfest 2019 – Láska, vzájemnost a empatie

ALLfest / ALchymistické Litoměřice 2019:

Zveme Vás na pátý ročník ALLfestu / Alchymistických Litoměřic, který se uskuteční 17.-19.5. 2019 ve znamení Lásky, vzájemnosti a empatie.

A kde ani v letošním roce nebude chybět náš stánek  s metodou Reconnective Healing , kterou si v rámci festivalu můžete přijít k nám  vyzkoušet . 

Stačí se za námi zastavit:) Těšíme se na vás .

Užijte si festival – my si ho užijeme s vámi .

Více o programu a hostech zde :  

Můžete se těšit na domácí i zahraniční hosty. Tento ročník na ALLfest zavítá například: Braco, Calixto Suarez, Tomáš a Tamara Klusovi, Lilia Khousnoutdinová a Karel Janeček, Soňa Mitra Pavlincová, Laura Janáčková, Monika Sičová, Viliam Poltikovič, Libor Malý, Sofie Kalyani Sarras, Ernestína Velechovská Igor Samotný, Martina Výborná, Amrita, Žiarislav, Maok, Monika Balko, Lucie Kolaříková, Vladmír Arady Kiseljov, Míla Lukášová, Denisa Říha Palečková, Yehuda Tagar, Vladimír Münz, Lucie Chaya, Iva Adamcová, Veronika Vieweghová, Hana Sahhu-Arah, Svámí Vishwabaladharananda, Áda Inneman a mnoho dalších.

Čeká na Vás velké množství prožitkových seminářů, workshopů, uměleckých výstav, koncertů i hudebních vystoupení, módních přehlídek, tvořivých dílen, cvičení, meditací, poraden i prodejních stánků. Nově jsme připravili umělecké symposium, vědomou ALLfest seznamku nebo mužskou zónu, která doplní stávající prostor pro ženy a červený stan. Speciální kakaová ceremoniechrám ticha, koupání v ledu, poradní kruh, relaxační zóny a mnoho dalšího vás jistě opět příjemně naladí. O Vaše chuťě se postará pestrá nabídka zdravého, raw, vegetariánského a domácího občerstvení či nápojů.

Těšíme se na spolu-tvoření, skvělou atmosféru a vzájemné sdílení. Láska je esencí všeho.

Následující ALLfest na téma: Tělo, pohyb a výživa proběhne 15.-17.5.2020 v Litoměřicích.

Rate this post

Leave a Reply