ZDRAVÉ MYŠLENKY VYTVÁŘEJÍ ZDRAVÉ TĚLO

 

Když se zavřou jedfaviconny dveře, druhé se otevřou; často však tak dlouho a lítostivě zíráme na zavřené dveře, že ani nevidíme ty, které jsou dokořán.  Alexander Graham Bell

Vylečte své myšlenky. Vyléčíte tím tak sebe samé.

Touto zkušeností si prošla i klientka při Rekonektivním léčení, kdy se ji bezprostředně po léčení  sice nevyřešil její prvotní problém na fyzické úrovni, a  měla pocit zklamání, nicméně po dvou měsících jí vše postupně jak se věci kolem ní měnily a vyvíjeli došlo a ozvala se mi zpět s tím, že po fyzické stránce u ní sice nedošlo k veliké změně, nic méně si uvědomila, že to co se jí odehrálo v životě během těchto dvou měsíců bylo daleko podstatnější a přínosnější než to co prvotně očekávala, zjistila, že vlastně ve finále díky těmto životním změnám dostala daleko víc než čekala, její život nabral nový směr, stal se radostnějším a její problémy, strachy a obavy mizely, vše kolem ní jakoby se najednou vyřešilo, pročistilo, vyjasnilo. Zprvu neviděla co se jí nabízí za otevřenými dveřmi než do nich vstoupila, otevřela se frekvencím, otevřela oči  a  dostala nový pohled na její problémy, které se jakoby mávnutím proutku velice snadno vyřešily. Tím jak se měnily věci kolem ní, změnilo se i chování a celý život klientky.  Po několika dalších měsících paní zjistila, že odešly i její zdravotní  potíže kvůli kterým původně přišla.

Jak kdysi napsal i láma v Tibetu Lobsang Rampa –  ,, Nemoc je jenom nesouzvuk tělesných vibrací,, Rekonektivní léčení je skutečným potvrzením toho, že když tělo a duši člověka a všechny jeho ,,struny,,  naladíme  stejně  jako hudební nástroj do stavu harmonie – dochází k uzdravení člověka.

Při Rekonektivním léčení nikdy nevíte na jaké rovině bytí se léčení odehraje , ale věřte, že je to vždy to nejpodstatnější  co se má prvotně napravit k tomu, aby jeho život byl šťastnější a vedlo to  k vyléčení a harmonizaci jeho těla i duše. Rekonektivní léčení má  opravdu dost překvapivé účinky, kdy klienti obdrží dost často více než očekávali.  Někdy je potřeba dát celému procesu čas.

Chci se objednat nebo zaslat dotaz emailem, dotazník si můžete stáhnout zde.