REKONEKTIVNÍ LÉČENÍ

,, Nemoc – je pouhý nesouzvuk tělesných vibrací ,,  Dr.T.Lobsang Rampa

 ,, Neexistuje žádná choroba těla oddělená od duše,,  Sokrates před 2 400 lety 

RekoneRekonektivní léčeníktivní léčení není léčba spojená s diagnostikou. Je to spíše proces umožňující nám vrátit se do původního stavu harmonie, rovnováhy a zdraví. Záměrem tohoto léčení je působení léčebných frekvencí na všech úrovních – fyzické, mentální, emocionální a duchovní. Během léčení organismus přijímá určitý druh elektromagnetického vlnění v podobě vibrací o frekvenci, která má léčivé vlastnosti.

zde je : Rozhovor s Dr.Ericem Pearlem o Rekonektivním léčení pro časopis ŽENA

Během spojení s frekvencemi si naše tělo někde hluboko v podvědomí vzpomene, že umí fungovat na stejné úrovni harmonie a zdraví, jako jsou tyto frekvence a postupně se začne do tohoto stavu vracet. Pro každého to má jinou formu, přesně podle toho co ten daný člověk potřebuje nejvíce.

Frekvence si najde sama poškozená místa v organismu a ty pak opraví , je inteligentní léčivá energie ví vždy co má dělat i bez Vašich rad a instrukcí , aby se uzdravení urychlila , musíme se přestat snažit řídit události, musíme ustoupit do pozadí a nechat jednat Vyšší sílu .Čím méně se budete léčivé síle plést do cesty tím budou lepší výsledky .

Ani praktici rekonektivního léčení nezasahují do tohoto procesu léčení, ani nemohou předem stanovit, co má být vyléčeno. Praktik je pouhým zprostředkovatelem léčivých frekvencí, pomáhá tyto léčivé frekvence propojit s klientem.

Podstatou rekonektivního léčení je uvést tělo do rovnováhy na všech úrovních. Tento stav poté vyvolá léčebný proces, který vše porouchané dává do pořádku postupně od nejvážnějšího narušení.

zde video: zkušenost klientky s Rekonektivním léčením

Rekonektivní léčení nevyvolává žádné vedlejší účinky. Léčebný proces vychází z naší podstaty.

Dovolí nám překročit hranici pěti základních lidských smyslů.

Při léčení můžeme vnímat barvy, jejichž odstín nebudeme umět pojmenovat, můžeme slyšet zvuky, jejichž tóny jsme ještě neslyšeli, můžeme cítit dotek, aniž se nás kdokoli dotkl.

Rekonektivní léčení nás znovu spojuje s plností našeho bytí a toho, kdo jsme, s naší podstatou našeho Já.

Tento nový způsob léčení svým dosahem vysoce převyšuje jakékoli způsoby dosud známých energetických léčení. Tyto frekvence na Zemi dříve nebyly!!!

Některé věci nelze vysvětlit, zázraky mluví samy za sebe.

Současní vědci považují toto léčení za novou formu léčení, která je zde na planetě Zemi vůbec poprvé.

Dalši zajímavé informace a rozhovor s Dr. Ericem Perlem

Rekonektivní léčení léčí i na bázi DNA je to nejúčinnější inteligentní léčivá síla, co je do dnes známa. Rekonektivní léčení mění prokazatelně strukturu buněk, DNA a spoustu procesů v těle. Všechny orgány a systémy těla se nejen uzdravují, ale také omlazují a proto je vhodná i pro ty co se cítí zdravě.

Konkrétně se jedná o bezkontaktní energetickou masáž na lehátku.Výsledný efekt se projeví tam, kde ho tělo momentálně nejvíce potřebuje. V tom je toto léčení geniální a přesahuje to, čemu se dnes říká „energetické léčení „.Ničím specificky se „nezabývá“ a nemusíte v něj věřit, aby fungovalo. Představuje návrat do rovnováhy, ve které se tělo začne léčit samo.

,, ZDRAVÍ NENAJDEŠ V LÉKÁRNĚ , ALE V SOBĚ ,,

 

U osob s vážnějším zdravotním stavem,  je možné Rekonektivní léčení absolvovat na dálku bez osobní přítomnosti praktika a není nutné zatěžovat pacienta přesunem, je-li pro něj náročný.

Efekt sezení na dálku je stejný, jako u sezení osobního.

Pokud máte o léčení zájem, vyhraďte si na sezení asi 1 hodinu.

Je vhodné si rezervovat termíny pro všechna Vaše plánovaná sezení najednou, aby nedošlo k obsazení termínů jinými zájemci a abyste mohli všechna sezení absolvovat v doporučeném časovém rozmezí 7 až 10 dnů.

Chcete se objednat ?

Každou návštěvu je nutné rezervovat na: emailu ivetaskrivanova@seznam.cz a

telefonní čísle +420 724 083 004
Těším se na Vaši návštěvu.