Dilema – otázka životních postojů a hodnot

Mnoho lidí řeší cenu, ale pokud se podíváte co vše se podaří skrz Rekonektivní frekvence vyléčit , narovnat , pak toto není opravdu otázkou ceny, ale našeho myšlení a našich hodnot, které v životě sdílíme. Toto je  otázkou našeho postoje k sobě samému. Pak si musíme položit i otázku : Jak to , že dva lidé se stejnou diagnózou nedosáhnout stejného výsledku na cestě k uzdravení? Pokud zaujmu postoj , že si to nemohu nebo nechci dovolit, cesta ke zdraví je pak nekonečně dlouhá nebo žádná, jen mi sami  se v životě rozhodujeme zda budeme žít v nemoci či ve zdraví a štěstí . My lidé jsme již tak zaslepení penězi, že  si  našeho  zdraví a našeho těla často ceníme nejméně, neuvědomujeme si , že si bez zdraví neužijeme ničeho co nás v životě obklopuje, je to hodně o našem myšlení .

Naše západní kultura klade důraz na to , že štěstí  se dá hlavně dosáhnout vnějšími prostředky – penězi, slávou společenským postavením a podobně, abychom toho dosáhli  ničíme své vztahy s lidmi, které milujeme, jsme z toho často flustrovaní a nemocní, ale  štěstí nám to rozhodně nepřinese, protože štěstí k Vám nepřijde z venku, ale zevnitř , štěstí se neplánuje , štěstí je, nebo není . Štěstí a zdraví vůbec nezáleží na vnějších podmínkách , je to v podstatě jen Váš stav mysli . Pokud v životě něco ztratíme můžeme si to přeci vždy znovu kdykoliv koupit, co koupit nelze je naše zdravé tělo , které nám slouží po celý život , můžeme si najmout řidiče atd. , ale nemůže si najmou nikoho, kdo za nás ponese naší nemoc, kdo si za nás lehne na lůžko, kdo za nás bude psychicky trpět, tady peníze nehrají vůbec žádnou roli, peníze slouží pouze k vyjádření našich hodnot , pokud si odříkáme být šťastní a  odmítáme platit za léčení , které by nám mohlo pomoci, odsouváme tak své uzdravení a štěstí na neurčito ,  pak naše hodnoty jsou nějak pokřivené.

Každý člověk může štěstí a zdraví najít pouze v sobě , většina lidí si myslí , že jejich štěstí a zdraví je závislé na vnějších okolnostech a pomoci druhých . Doufají , že tyto okolnosti se nějakou šťastnou náhodou upraví, bohužel mnozí čekají až do smrti . Pomoc z venčí nefunguje , protože jen Vy víte, jaké pocity působí, že zrovna budete šťastní, jen Vy víte jakým způsobem jste došli ke své nemoci , která je vždy vzkazem Vašeho těla pro Vás, že něco děláte ve svém životě špatně a že je potřeba to změnit . Jen Vy . Jen Vy se rozhodujete jak chcete žít a jaké hodnoty v životě Vám přinesou štěstí , za co své peníze utratíte,  aby Vám přinesly štěstí a pro jaký druh štěstí se rozhodnete-  zda pro : Potěšení – což je okamžité štěstí na krátkou chvíli -působí  jako orgasmus nebo drogy  nebo zda  pro Uspokojení – méně viditelný zato trvalejší stav  –  stav harmonie a propojení s naším tělem , životem a vším kolem nás, je to stav zdraví, radosti a životní pohody.

Pokud se rozhodnete pro Rekonektivní léčení – otevřou se Vám v životě, skrz Vaše podvědomí a uvědomění si sama sebe a svého vlastního potenciálu dveře neomezených možností . Rekonektivní léčení – je o stavu našeho bytí, je o narovnání a odstranění našich bloků a špatných vzorců chování , je  o návratu našeho těla do stavu rovnováhy, harmonie  a zdraví na všech úrovních našeho života tj. na úrovni emocionální, psychické a fyzické.

Je na každém z nás jakým hodnotám v životě dá přednost .

Slova Dr.Erica Pearla: „Naše práce je otevřít dveře. Jejich práce je rozhodnout se, zda mají dostatek odvahy těmi dveřmi projít…“Je jen a jen na Vás, co sami sobě dovolíte ,jestli si pomyslné dveře zabouchnete těsně před nosem, jestli zvědavě nakouknete nebo jestli VSTOUPÍTE…

A jak jste na tom Vy ?

reference a video reference ke shlédnutí na www.rekonektivniterapie-podebrady.cz

Napsat komentář