Dr.ERIC PEARL

IMG_5985světově uznávaný léčitel se objevil v bezpočtu televizních pořadů ve Spojených státech i po celém světě. Byl pozván, aby vystoupil před Spojenými Národy, prezentoval před plným sálem na Madison Square Garden a jeho semináře jsou předmětem článků v různých publikacích včetně The New York Times.

Dr. Eric Pearl videa

Jako lékař

měl Eric po 12 let vysoce úspěšnou chiropraktickou praxi až do dne, kdy ho pacienti začali upozorňovat, že na sobě cítí jeho ruce – i přesto, že se jich fyzicky nedotkl. Během prvních několika měsíců se na jeho dlaních objevovaly puchýře a krvácely. Pacienti začali brzo hlásit zázračná uzdravení z rakoviny, nemocí souvisejících s AIDS, epilepsie, syndromu chronické únavy, roztroušené sklerózy, revma a osteoartritidy, porodních defektů, mozkové obrny a dalších vážných chorob.

To všechno se stalo, když Eric v jejich blízkosti jednoduše držel své ruce – a do dnešního dne to pokračuje.

K dnešnímu datu byla jeho léčení zdokumentována v šesti knihách, a to včetně Ericova vlastního mezinárodního bestselleru The Reconnection:
Heal Others, Heal Yourself (RECONNECTION – Návrat k léčivé energii, vydala Pragma), který brzy vyjde ve svém 30. jazyce.

Současnost

Eric Pearl a Rekonektivní léčení vyvolávají velký zájem ze strany špičkových doktorů a výzkumníků v oblasti lékařství v nemocnicích i univerzitách po celém světě. Mimo jiné to jsou Jackson Memorial Hospital, UCLA, Cedars-Sinai Medical Center, VA Hospital, University of Minnesota, University of Miami Medical School a University of Arizona –kde Eric Pearl na žádost Dr. Andrewa Weila promluvil k lékařům.

V současnosti probíhají v mnoha zařízeních nové výzkumné programy pod vedením tak renomovaných vědců, jako jsou Gary Schwartz, PhD., William Tiller, PhD., a další.

Eric během roku neustále cestuje po celém světě a na svých seminářích učí lidi, jak aktivovat a používat toto nové a všezahrnující spektrum léčivých frekvencí, které nám dovoluje zcela překročit úroveň doposud známých technik energetického léčení.

ukázka Erica Pearla při léčení:
http://thereconnection.com/press/tv_northwestafternoon.html

Zdroj: www.thereconnection.com (oficiální stránky Erica Pearla)