Co při rekonektivním léčení pocítím?

cropped-Iveta-logo-RI-ok-1.pngJe to velmi individuální.

Spojení s frekvencemi a sezení samotné může být velice krásný a nezapomenutelný zážitek.

Je to opravdu častokrát něco co přesahuje v mnoha směrech naší představivost. Tak jako výsledky s tím často spojené.

Každý jsme individuální a každý tím pádem máme jinou formu cítění a prožitku.

I lidé, kteří necítí prakticky nic, se vyléčí a cítí projevy frekvencí ve svém životě.

Jsou lidé, kteří přijdou na sezení a jen si příjemně odpočinou. Pro mnoho z nich už toto je změna.

Jsou další lidé, kteří mají zážitky pestré a intenzivní.

Nic není dobře ani špatně. Neznamená vůbec, že když někdo má více zážitků, že to přináší více výsledků. Naopak neznamená, že když má někdo méně zážitků nebo minimální, že to na něj funguje méně. Je to jen forma jakou ten člověk vnímá a to co je opravdu důležité je to co se děje a narovná po sezení. Je to proces. Je třeba ho nechat rozvinout a zapůsobit.

Při sezení můžete zažít různé pocity v těle. Například brnění, teplo, chlad,vánek,šimrání, doteky, samovolné pohyby různých svalů a částí těla, mrkání očních víček, změnu dýchání.

Můžete mít pocit že se vznášíte, můžete mít pocit, že se Vaše tělo zvětšuje, můžete vidět barvy, které jste ještě neviděli, můžete slyšet zvuky, které jste ještě neslyšeli, můžete vidět spoustu obrazů, může se Vám objevit spousta zážitků na které jste již zapomněli, můžete prožívat jemné změny nálad, ale i silné výbuchy emocí (radost, pláč, smích atp.)a mnoho dalších . Někdy se i stává, že si  po sezení nevybavíte  prostě vůbec nic.

Důležité je ale vědět, že to je sice někdy zajímavé, ale není to podstatné pro vyléčení.

Proto nelpěme na výsledcích. Tato připoutanost nás omezuje a toto omezení přerušuje proudění toho co chceme, aby přišlo. Staňme se přístupnými léčivým energiím a přijměme vše co přichází.

Co přijde – přijde samo a nemusíte to nějak spoluvytvářet nebo si představovat.Je to velmi, velmi reálné.

 Každou návštěvu je nutné rezervovat                                                                                                      na emailu ivetaskrivanova@seznam.cz nebo                                                                                telefonním  čísle + 420  724 083 004 
Těším se na Vaši návštěvu.Leave a Reply