Jaké problémy a nemoce Rekonektivní léčení pomáhá řešit ?

logo RTRekonektivní léčení je vhodné pro dospělé osoby, včetně těhotných žen a dětí každého věku. Léčebné účinky byly prokázány i na zvířatech a rostlinách.

U dospělých:  jsou skvělé výsledky při stavech: úzkosti, deprese a různých závislostech. Úžasně pomáhá při nemocech pohybového aparátu( bolesti kloubů , zad aj.) urychluje rekonvalescenci po operacích, pomáhá při orgánových dysfunkcích (bolesti žlučníku, slinivky), žaludečních a trávicích potížích, nádorových onemocněních, nespavosti, neplodnosti i chorobách jako je Parkinson, roztroušená skleróza ,  celkově zklidňuje a eliminuje stres aj.

Rekonektivní léčení působí na příčiny zatím neprojevených zdravotních problémů, proto je vhodné i pro prevenci dalších onemocnění a osvěžení a restart organizmu.

Rekonektivní léčení se sebou přináší často i narovnání našich vztahů, změnu životní filozofie, změny nefunkčních vzorců chování, navýšení vnímání, sebevědomí a další…

 U dětí: jsou hlášené skvělé výsledky jako je : hyperaktivita, nesoustředěnost, poruchy s učením, problémy se spánkem.

Výsledky léčení mají většinou tendenci setrvat na celý život.

Léčení provádí terapeut s mezinárodní certifikací a kvalifikací.

U osob s vážnějším zdravotním stavem,  je možné Rekonektivní léčení absolvovat na dálku bez osobní přítomnosti praktika a není nutné zatěžovat pacienta přesunem, je-li pro něj náročný.

Efekt sezení na dálku je stejný, jako u sezení osobního.

Pokud máte o léčení zájem, vyhraďte si na sezení asi 1 hodinu.

Je vhodné si rezervovat termíny pro všechna Vaše plánovaná sezení najednou, aby nedošlo k obsazení termínů jinými zájemci a abyste mohli všechna sezení absolvovat v doporučeném časovém rozmezí 7 až 10 dnů.

Každou návštěvu je nutné rezervovat na:  emailu ivetaskrivanova@seznam.cz

nebo telefonním čísle + 420 724 083 004

Těším se na Vaši návštěvu.

Rate this post

Leave a Reply