NABÍDKA NA PODPORU PSYCHICKÉ POHODY A OZDRAVĚNÍ TĚLA A DUCHA

Vážení přátelé,

v této krizové a jak věřím dočasné době, bych chtěla i já přispět a podpořit Vaše zdraví a to speciální nabídkou, kterou můžete využít pro sebe nebo pro svoji rodinu a známé. 

Jedná se o speciální cenovou nabídku pro toto období, kterou můžete využít neboť u Rekonektivního léčení nehrozí přenos Corona viru – lze ho poskytnout na dálku  , je tedy zcela sterilní a bezpečné, bez vedlejších účinků 🙂 

Nechci tvrdit, že je to nejlepší lék proti Corona viru, který nám v současné době ovlivňuje naše životy, nicméně naše tělo je důmyslný inteligentní systém, který se dokáže opravit a uzdravit, pokud mu vytvoříme správné podmínky –  imunitní systém vše zvládne.

 

Dokážeš si představit, jak by svět vypadal, kdyby lidé měli přístup ke svým vnitřním léčivým schopnostem

a žili život plný energie a radosti?

Já ano, nic není nemožné, protože díky spojení s Rekonektivními frekvencemi, ke kterým má přístup každý, toto můžete zažít i Vy .

více na: https://rekonektivniterapie-podebrady.cz/

Rekonektivní frekvence nás dokáží vrátit do harmonie, rovnováhy a zdraví. V rámci tohoto spojení dochází ke zklidnění, uvolnění od nahromaděného stresu, tím dochází k nastartování ozdravného a imunitního systému systému našeho těla a k narovnání chyb v našem energo-informačním systému.

Rekonektivní frekvence tím, že odstraňují z našeho systému nízké emoce strachu, obav, úzkosti a ve spojení s kvantovým polem – životní silou, ze které vše vzniká a která nás vždy ve všem podporuje, vytváří vždy ty nejlepší životní podmínky vedoucí k uzdravení těla, mysli a ducha, vždy je připravena nám pomoci pokud ji o pomoc požádáme a dáme jí prostor – důvěru k uzdravení , má pro  nás připravené vždy to nejlepší možné řešení 🙂

více na: https://rekonektivniterapie-podebrady.cz/

NABÍDKA NA PODPORU PSYCHICKÉ POHODY A OZDRAVĚNÍ TĚLA A DUCHA

☯️ 10 min.ozdravné spojení se spektrem léčivých frekvenci Reconnection. a konzultaci ZDARMA

Rekonektivni léčení, které je ideální formou pro současný stav, neboť ho lze poskytnout na dálku, je bezdotykové takže zcela sterilni…Ideální pro zklidnění, uvolnění a nastartování imunitního a ozdravného systému těla.

 

TO CO NÁM POMÁHÁ UZDRAVOVAT A UVOLNIT SE JE I MEDITACE

nabízím  25 minutovou Thovtovu meditaci Ozdravení a komunikaci s Vaším tělem 🙂  – v případě zájmu zašlu ZDARMA 

 

V případě jakéhokoliv zájmu  mi napiš do zpráv

Leave a Reply