O MNĚ

Já a Rekonektivní léčení – The Reconnection.

Proč jsem se stala praktikem Rekonektivního léčení a The Reconnection? 

IMG_20150602_090135Kdyby mi někdo před 10 lety oznámil, že se budu napojovat na VESMÍR a propojovat lidi s léčivou energií, nevěřila bych mu a řekla si, že spadl z ,,MARSU,,.

V životě nic není náhoda a každý z nás má svůj směr i cíl a tak jsem se i já jak věřím ne náhodou ocitla na cestě k REKONEKTIVNÍMU LÉČENÍ A THE RECONNECTION.

Ve svém životě jsem byla realista, který přečetl pár knih s touto tématikou a možná někde v hloubi duše věřila,  že by něco mohlo být mezi nebem a zemí, přistupovala jsem k těmto věcem s nedůvěrou a odstupem tak jak mnozí z Vás, byla to pro mne sci-fi, ale to pouze do doby než jsem si to díky své zvědavosti nevyzkoušela tzv. na vlastní kůži.

,, Jedině skrze vnímání vlastního těla můžeme poznat cokoli v takzvaném vnějším světě.Celý vesmír prožíváme jako pocity ve svém těle.“  

Citace z: Living This Moment   Sutras for Instant Enlightenment

Mojí skutečnou prvotní zkušeností s léčivými energiemi kolem nás byly: kurzy u mistra B. Tichanovského: reiky, bezkontaktní masáže Džuny Davitašvili věhlasné ruské léčitelky, kvantové energie aj. díky těmto kurzům jsem se dostala k něčemu do té doby pro mne nepochopitelnému, k energiím kolem nás, které jsem dokázala najednou pocítit a utvrdila jsem se, že jsou skutečné, že existují, jsou kolem nás, jsou součástí našeho života a bytí, stejně tak jako vzduch, který dýcháme a není vidět a všichni víme, že je. Bylo to jako probuzení, začala jsem si s nimi hrát a zjistila jsem, že tyto energie mají i různé frekvence, které nejsou vždy stejné, můžeme se na ně napojit, cítíme je a můžeme je předávat i druhým, kteří tuto svoji schopnost doposud neprobudili, přestože ji máme všichni, jen jsme na ni zapomněli.

Začala jsem si více a více uvědomovat, že to co jsem četla v knihách a bylo pro mne nepředstavitelné,  je najednou pravda a že pokud si pro to člověk nesáhne a nepřijde sám, tak tento pocit a zkušenost  je nesdělitelná, že to lidi nemohou pochopit pokud tuto energii neprožijí vlastním tělem a v myšlenkách, je to jako když vás napojí na elektrický proud, který sice není vidět, ale když Vám ho pustí do těla pocítíte ho celou svou bytostí .

Prvotní setkání s Dr. Ericem Pearlem a Rekonektivním léčením

A protože náhody neexistují, na internetu jsem se dostala k videu s Dr. Ericem Perlem v pořadu ČT24 před půlnocía došla jsem si tak k REKONEKTIVNÍMU LÉČENÍ, které  mne pohltilo a nastartovalo na tolik, že mi to nedalo spát, nikdy před tím jsem o Ericovi a o  Rekonektivním léčení a The Reconnection do té doby neslyšela.

Pátrala jsem dál po informacích, přečetla jeho knihy, podstoupila léčení a znovunapojení a za měsíc na to se přihlásila i na seminář s Erice Pearlem v Praze a netušila, jak mi to změní a převrátí život. Během semináře jsem podstoupila i svoje ,,Znovunapojení,, –  THE RECONNECTION, pak vše kolem nabralo na rychlosti, změny v mém životě byli neskutečné a rychlé. Můj život je od té doby radostnější a naplněnější.

Byla jsem nadšená.

Rekonektivní frekvence byly “hmatatelné”  jako nikdy předtím.

Jsem člověk, který když něco chce, vrhá se do toho po hlavě, ale zároveň je zodpovědný  vůči druhým lidem a musí vše nové nejdříve delší čas vstřebávat, zkoušet a potvrdit sám sobě, že to funguje a má smysl.

Snad proto jsem měla z kraje pochybnosti, jestli to zvládnu, ale ty naštěstí po pár provedených Rekonektivních léčeních a  The Reconnection -napojeních  klientů zmizely, úplně se rozplynuly neboť když vidíte jak se prostřednictvím léčivých frekvencí klienti uzdravují  – otvírají se jim dveře, mění to jejich život, nacházejí svou vlastní podstatu, svou vlastní identitu,  své skutečné Já.

Lidé se díky frekvencím dostávají do hluboké meditace,  daleko od civilizačního hluku, mimo prostor a čas, kde mají prostor pro vnímání sebe sama,  jako součást něčeho většího, člověku to dává pocit hlubokého vnitřního nasycení a vědomí hlubšího smyslu našeho bytí zde na Zemi.

Smysl a pochopení  Rekonektivního léčení:

Pochopila jsem, že je toto potřeba sdílet s ostatními, že to co jsem získala, si nemohu nechat pro sebe a rozhodla jsem se po semináři, rozšířit okruh léčení z rodiny a přátel i na veřejnost,  neboť  tyto frekvence  pomáhají  lidem v celé své šíři a mění to jejich životy k lepšímu včetně zdraví, je to něco co převyšuje naše chápání, ale funguje to, ani já to nechápu, ale výsledky mluví za vše.  Zjistíte sami, že to není sci-fi ač to tak z kraje vypadá, ale že je to skutečná realita, kterou nám léta tajili a nedokázali jsme si ji připustit ani představit. Toto se nedá sdílet, ale pouze prožít  – každý sám. Jinak vás budou považovat za blázna.

Co dodat na závěr – otevřela jsem si tak svou vlastní praxi a splnila si zároveň svůj sen, kdy se mi práce stala zároveň i koníčkem a naplňuje můj život. Vím, že v životě nechci dělat nic jiného než Rekonektivní léčení a The Reconnection – ,,Znovuzapojování,, .

,,Každý má v životě nějaký cíl ….nějakou jedinečnou schopnost nebo talent, jejž může nabídnout druhým. A když svůj talent použijeme ve prospěch druhých, prožíváme extázi svého vlastního ducha, což je nejvyšším cílem.

– Deepak Chopra-