Relaxace a meditace na vlnách rekonektivních frekvencí – Brandýs nad Labem

VYPNUTÍ MYSLI – NO STRESS

 

Zkuste se na chvíli zastavit a dopřát si nějaký čas jen pro sebe. Zapomeňte na stres a starosti všedních dní. 

Zasloužíte si ho.

 

,,To na co myslíte uvnitř vás – aktivuje vibraci.

Jaká je vaše frekvence?

 

Díky rekonektivím frekvencím si můžete vyzkoušet meditaci a relaxaci, která vás zbaví veškerého napětí. Meditace a stav relaxace je díky rekonektivním frekvencím mnohem rychlejší a hlubší, než u jakékoliv jiné metody, kterou jste mohli doposud vyzkoušet.

Navíc funguje i u lidí, kteří mají jinak s meditací problém.

Skrze zcela ojedinělou meditaci v rekonektivních frekvencích se jednoduše zbavíte svých starých a nepotřebných vzorců chování a zvyků a začnete vytvářet nový život jako vaše ideální JÁ.

Mnohým z vás se při termínu MEDITACE vybaví obraz člověka sedícího se skříženýma nohama před domácím oltářem nebo vousatého jogína v hábitu sedícího v odlehlé jeskyni kdesi v HImaláji …tato osoba je zpodobněním toho co chápete jako způsob ,,ztišení” vyprázdnění mysli, soustředění veškeré pozornosti na jednu myšlenku…

Existuje mnoho meditačních technik, ale v rámci našeho setkávání se při meditacích na vlnách rekonektivních frekvencí s názvem ,,Vypnutí mysli –  no stress” je mým přáním pomoci vám dosáhnout toho nejpotřebnějšího přínosu meditace – schopnost dostat se k operačnímu systému podvědomé mysli a vstoupit do něj tak abyste se mohli pohnout a podvědomě přeprogramovat mozek a tělo na novou mysl, stanete se tak ,, Vědomými tvůrci svého života “.

Slovo MEDITACE v tibetštině znamená – obeznámit se –  poznat sám sebe  – dokud totiž neznáme sami sebe, ta do té doby vědomě nic nezměníme.

Reconnective Healing je jedinečná metoda, díky které si odnesete prožitek plný harmonie, lásky, hojnosti a v neposlední řadě toho nejdůležitějšího – zdraví. Zklidníte se, uvolníte se, zbavíte se napětí, ale také případného strachu nebo úzkostí.

Přijďte si rekonektivní frekvence vyzkoušet na naši společnou meditaci.   Po ní si můžeme popovídat o tom, co jste díky ní cítili, vnímali či prožili. Pro každého z vás to bude zcela jedinečný a individuální prožitek, který si odnesete domů. Navíc ho můžete, ale nemusíte, sdílet s ostatními.

Co je ale nejdůležitější, domů si neodnesete jen klid a prožitek, které vám rekonektivní frekvence přinesou, ale také vás naučíme, jak s těmito frekvencemi pracovat i ve své osobním životě. Můžete tak v klidu prožít nejen každodenní shon, ale také jakékoliv neklidné období, které vás v budoucnosti čeká.

Přijďte se naladit do pohody.

 

Adresa:

PlantaGea_Logo_Email

PlantaGea: Prostor pro setkávání a vzájemnou inspiraci

Brandýs nad Labem – Stará Boleslav | Plantáž 2526  www.plantagea.cz

 

30. 11. 2020-  od 18.00 do 20.30 hod.

Cena: 400,- Kč  při platbě v hotovosti na místě

Zvýhodněná cena: 350 ,- Kč při platbě předem převodem na účet č. 3331972/5500 –  variabilní symbol uveďte Vaše telefonní číslo a do zpráv přijímajícího uveďte celé Vaše jméno

Těším se na vás:) Iveta Skřivanová

A co s sebou ..?   pohodlné oblečení ..   dobrou náladu – kamaráda – kamarádku 🙂

Rezervace a informace na tel.724083004 

Nebo přímo zde:

praktik s mezinárodní certifikací Reconnective Healing a procesu The Reconnection a lektorka kurzů Vladimíra Ekarta – týkající se osobního rozvoje Objevte a naplňte své sny a kurzu S tygrem v kleci

 

REZERVOVAT SI MÍSTO MŮŽETE I ZDE 🙂

Rate this post

Leave a Reply