VYPNUTÍ MYSLI – NO STRESS – MEDITACE v rekonektivních frekvencích – Poděbrady

Zkuste se na chvíli zastavit a dopřát si nějaký čas jen pro sebe. Zapomeňte na stres a starosti všedních dní. 

Zasloužíte si ho.

 

,,To na co myslíte uvnitř vás – aktivuje vibraci.

Jaká je vaše frekvence?

 

Díky rekonektivím frekvencím si můžete vyzkoušet meditaci a relaxaci, která vás zbaví veškerého napětí. Meditace a stav relaxace je díky rekonektivním frekvencím mnohem rychlejší a hlubší, než u jakékoliv jiné metody, kterou jste mohli doposud vyzkoušet.

Navíc funguje i u lidí, kteří mají jinak s meditací problém.

Skrze zcela ojedinělou meditaci v rekonektivních frekvencích se jednoduše zbavíte svých starých a nepotřebných vzorců chování a zvyků a začnete vytvářet nový život jako vaše ideální JÁ.

Mnohým z vás se při termínu MEDITACE vybaví obraz člověka sedícího se skříženýma nohama před domácím oltářem nebo vousatého jogína v hábitu sedícího v odlehlé jeskyni kdesi v HImaláji …tato osoba je zpodobněním toho co chápete jako způsob ,,ztišení” vyprázdnění mysli, soustředění veškeré pozornosti na jednu myšlenku…

Existuje mnoho meditačních technik, ale v rámci našeho setkávání se při meditacích na vlnách rekonektivních frekvencí s názvem ,,Vypnutí mysli –  no stress” je mým přáním pomoci vám dosáhnout toho nejpotřebnějšího přínosu meditace – schopnost dostat se k operačnímu systému podvědomé mysli a vstoupit do něj tak abyste se mohli pohnout a podvědomě přeprogramovat mozek a tělo na novou mysl, stanete se tak ,, Vědomými tvůrci svého života “.

Slovo MEDITACE v tibetštině znamená – obeznámit se –  poznat sám sebe  – dokud totiž neznáme sami sebe, tak do té doby vědomě nic nezměníme.

Reconnective Healing je jedinečná metoda, díky které si odnesete prožitek plný harmonie, lásky, hojnosti a v neposlední řadě toho nejdůležitějšího – zdraví. Zklidníte se, uvolníte se, zbavíte se napětí, ale také případného strachu nebo úzkostí.

Přijďte si rekonektivní frekvence vyzkoušet na naši společnou meditaci.   Po ní si můžeme popovídat o tom, co jste díky ní cítili, vnímali či prožili. Pro každého z vás to bude zcela jedinečný a individuální prožitek, který si odnesete domů. Navíc ho můžete, ale nemusíte, sdílet s ostatními.

Co je ale nejdůležitější, domů si neodnesete jen klid a prožitek, které vám rekonektivní frekvence přinesou, ale také vás naučíme, jak s těmito frekvencemi pracovat i ve své osobním životě. Můžete tak v klidu prožít nejen každodenní shon, ale také jakékoliv neklidné období, které vás v budoucnosti čeká.

Přijďte se naladit do pohody.

Adresa: nám. T. G. Masaryka 1011 – Kolonáda, Poděbrady , 1. patro 

13. 10. 2019-  od 18.00  do 19.30 hod.

Cena: 250,- Kč    – možnost zakoupení permanentky 10+ 2 ZDARMA 

Těším se na vás:) Iveta Skřivanová

A co s sebou ..? Pohodlné oblečení a pokud chcete, můžete si vzít svojí vlastní karimatku, ale není podmínkou.

Rezervace a informace na tel.724083004 

Nebo přímo zde:

praktici Reconnective Healing a procesu The Reconnection a lektoři kurzů Vladimíra Ekarta – týkající se osobního rozvoje Objevte a naplňte své sny a kurzu S tygrem v kleci

Napsat komentář