Relaxace a meditace na vlnách rekonektivních frekvencí – Hradec Králové

Zkuste se na chvíli zastavit a dopřát si nějaký čas jen pro sebe. Zapomeňte na stres a starosti všedních dní. 

Zasloužíte si ho.   

,,To na co myslíte uvnitř vás – aktivuje vibraci.

Jaká je vaše frekvence?

 

Díky rekonektivím frekvencím můžete vyzkoušet meditaci a relaxaci, která vás veškerého napětí zbaví. Meditace a stav relaxace je díky rekonektivním frekvencím mnohem rychlejší a hlubší, než u jakékoliv jiné metody, kterou jste mohli doposud vyzkoušet.

Navíc funguje i u lidí, kteří mají jinak s meditací problém.

Reconnective Healing je jedinečná metoda, díky které si odnesete prožitek plný harmonie, lásky, hojnosti a v neposlední řadě toho nejdůležitějšího – zdraví. Zklidníte se, uvolníte se, zbavíte se napětí, ale také případného strachu nebo úzkostí.  

Přijďte si rekonektivní frekvence vyzkoušet na naši společnou meditaci.   Po ní si můžeme popovídat o tom, co jste díky ní cítili, vnímali či prožili. Pro každého z vás to bude zcela jedinečný a individuální prožitek, který si odnesete domů. Navíc ho můžete, ale nemusíte, sdílet s ostatními.  

Co je ale nejdůležitější, domů si neodnesete jen klid a prožitek, které vám rekonektivní frekvence přinesou, ale také vás naučíme, jak s těmito frekvencemi pracovat i ve své osobním životě. Můžete tak v klidu prožít nejen každodenní shon, ale také jakékoliv neklidné období, které vás v budoucnosti čeká.    

Nezapomínejte také na lásku k sobě.    

Přijďte se naladit do pohody.

KAVÁRNA ARTIČOK 

Adresatř. Karla IV. 13, Hradec Králové

10.6.2019-  od 18 do 20 hod.

Cena: 250,- Kč   

Těšíme se na vás:) Iveta Skřivanová a Martin Kubů  

A co s sebou ..? Pohodlné oblečení a pokud chcete, můžete si vzít svojí vlastní karimatku, ale není podmínkou.  

Rezervace a informace na tel.724083004 

Nebo přímo zde:  

praktici Reconnective Healing a procesu The Reconnection a lektoři kurzů Vladimíra Ekarta – týkající se osobního rozvoje Objevte a naplňte své sny a kurzu S tygrem v kleci

 

REZERVOVAT SI MÍSTO MŮŽETE I ZDE 🙂

Napsat komentář