Seminář Dr.Erica Pearla v Praze 2018

Seminář pod vedením Dr. Erica Pearla v Praze 9. – 11. 3. 2018

Pokud Vás tato metoda zajímá, můžete si ji vyzkoušet na semináři, který se uskuteční pod přímým vedením zakladatele této metody Erica Pearla v termínu 9. – 11. 3. 2018 v Praze. Vyzkoušíte si na vlastní kůži, jak komunikovat s rozšířeným vědomím prostřednictvím frekvencí Rekonektivního léčení. Dozvíte se, jak identifikovat, následovat, připojit se a komunikovat s tímto všezahrnujícím spektrem energie, světla a informací. Znovu se propojte se svou pravou podstatou, vlastním vývojem a skutečnými schopnostmi.

Tento poutavý seminář vás seznámí s podstatou rekonektivního léčení, novou rozvinutou úrovní zdraví, rovnováhy a lidského potenciálu.

Letos poprvé za celou historii Reconnective Healing dochází k výrazné změně ve formě, jakou se ho můžete naučit. 

První část semináře (Level 1) nahradil interaktivní Online kurz, který je vynikajícím materiálem obsahujícím nejnovější poznatky nejen z oblasti uzdravování, ale i z kvantové fyziky, otevírající nové perspektivy. Navíc se k němu můžete kdykoliv vrátit. Kurz je s českými titulky.

Druhá část (Level 2) je pak živý víkendový seminář s Ericem Pearlem (9. – 11. 3. 2018 v Praze). Je určen těm, kteří chtějí zažít v praxi kompletní zážitek interakce s frekvencemi a ponořit se od hloubky filozofie Rekonektivního léčení.

Jinými slovy, O.N.E. Experience nabízí mnohem komplexnější úroveň vzdělávání v celé této oblasti. Zároveň přináší hodně i pro lidi, kteří se chtějí stát praktiky, aby byli lépe připraveni pro poskytování služeb ostatním. Seminář je simultánně tlumočený do češtiny.

Jen do 30. 11. 2017 máte možnost získat vstupenku na seminář O.N.E. Experience za sníženou cenu o 7 000 Kč.

Nepropásněte tuto příležitost a rezervujte si vstupenku ještě dnes >>>

Prohlédněte si video, kde Eric představuje O.N.E. Experience. V nastavení videa si můžete zapnout české titulky.

Rekonektivní léčení představuje pro miliony lidí po celém světě návrat k optimálnímu stavu zdraví, rovnováhy a vitality ve všech oblastech života. Mnoho lidí zažije po Reconnection trvalé změny na mnoha úrovních. Rekonektivní léčení vykazuje významné výsledky jak na úrovni zdravotní, tak i na úrovni osobního rozvoje člověka. Je podloženo vědeckým výzkumem lékařů, kvantových fyziků a univerzit po celém světě.

HLAVNÍ BODY PROGRAMU

Objevíte plné spektrum Rekonektivního léčení, které vás obklopuje

Naučíte se přistupovat k frekvencím rekonektivního léčení

Osvojíte si metody bezkontaktního léčení druhých a léčení sebe sama

Prozkoumáte svůj vlastní smysl pro uvědomění/vědomí

Naučíte se praktikovat principy rekonektivního léčení v každodenním životě

Získáte další informace o rekonektivním léčení, filosofii a průzkumech na toto téma

Pod přímým vedením Dr. Erica Pearla a mezinárodního týmu lektorů rekonektivního léčení budete celý víkend pracovat s ostatními účastníky a dozvíte se řadu způsobů, jak objevit a seznámit se s různými aspekty rekonektivního léčení.

Pokud jste nováček, zjistíte, jak jednoduše pracovat s tímto novým a rozšířeným kontinuem frekvencí rekonektivního léčení. Pokud jste zkušený praktik, objevíte myšlenkový skok, který jste hledali.

Více informací na: www.rekonektivniterapie-poderady.cz

 

 

 

5/5 - (1 vote)

Leave a Reply