THE RECONNECTION

(Znovunapojení)
IMG_4137je evoluční proces, který nás navrací do stavu přirozené harmonie, zdraví a rovnováhy ve všech oblastech našeho života

Jedná se o propojení 102 bodů a meridiánů (energetických drah) v našem těle, tím je otevírá a propojuje do té doby uzavřený, energetický systém v našem těle s energetickými dráhami naší planety a celého prostoru jehož jsme součástí. Tím dochází k trvalému a celistvému napojení a také k harmonizaci všech aspektů v našem životě. Dochází k vymazání nefunkčních vzorců v našem energo-informačním systému a vyléčení na všech úrovních: mentální, emocionální, fyzické i duchovní.

Je o návratu k celistvosti (znovu se spojujeme s tím, čím jsme kdysi byli).

Pro každého je tento proces jedinečný.

Po The Reconnection jsme trvale a celistvě napojení. . Nastoluje harmonizaci všech aspektů v našem životě.
Každému, kdo obdrží Reconnection (proces Znovunapojení) přinese zrychlení na jeho životní cestě.

The Reconnection (nebo také přijetí osobního Reconnection) se provádí jednou za život a není potřeba jej nikdy opakovat. Domnívám se, že je to něco tak zásadního pro každého z nás, že by ho měl mít úplně každý.

  • Celý proces se provádí ve 2 následujících dnech po sobě.
  • Je nutné jeho dokončení v rozsahu 3 nocí.
  • Jedná se o bezdotykovou metodu.
  • Jedno sezení trvá 30 – 40 minut.
  • Cena 8.400,- Kč – zahrnuje 2 sezení celý proces The Reconnectin – osobního napojení
  • Tato cena musí být zaplacena přesně, aby byla dodržena výměna hodnot a aby proces zobrazoval harmonii i v této oblasti.
  • Cena je pevně stanovena a pro všechny praktiky THE Reconnection všude na světě stejná.

Pokud opravdu chcete změnit a urychlit svoji cestu k cíli, je The Reconnection pro Vás to pravé co Vás posune, urychlí Váš životní vývoj.

Každou návštěvu je nutné rezervovat na emailu ivetaskrivanova@seznam.cz nebo na telefonním čísle 724 083 004 Těším se na Vaši návštěvu. Krásné dny.