VĚDA A REKONEKTIVNÍ LÉČENÍ V PRAXI

foto_Eric_Pearl_newNázev pochází z anglického slova „reconnect „- tedy „opět napojit “ nebo-li „znovu navázat spojení „. Rekonektivní léčení je vědecky potvrzeno a zdokumentováno ve více než tuctu mezinárodních studií.

Při léčení dochází ke znovunapojení na léčebné frekvence, které nesou nejen energii, ale i světlo a informace. Když léčivé frekvence působí na energii v našem těle, naše tělo vysílá a vibruje na vyšší úrovni světla. Bylo prokázáno, že restrukturalizuje naši DNA, což vede k emisi měřitelné vyšší úrovně bio-fotonického světla.

Emeritní profesor Stanfordské univerzity Dr. William Tiller říká, že informace přenášené prostřednictvím léčivých frekvencí vytvářejí soudržnost a pořádek. Jinými slovy, vytvářejí větší harmonii a rovnováhu v našem těle.

Účinnost Rekonektivního léčení se jasně prokázala jak v praxi, tak ve vědeckých laboratořích. Právě proto “ vyvádí z míry“ lékařskou veřejnost a nemocnice i univerzity po celém světě investují čas a peníze do snahy tato léčení vysvětlit.

JE REKONEKTIVNÍ LÉČENÍ MĚŘITELNÉ ? – BIOELEKTROGAFIE – klikni a uvidíš .

Rekonektivní léčení® vzbuzuje velký zájem špičkových nemocnic i univerzit po celém světě, např. Jackson Memorial Hospital, Cedars-Sinai Medical Center, VA Hospital, University of Minnesota, University of Miami Medical School a University of Arizona. Realita Rekonektivního léčení® byla již prokázána v praxi i ve vědeckých laboratořích. V současnosti probíhají nové výzkumné programy pod vedením uznávaných vědců, jako jsou Gary Schwartz, PhD (Human Energy Systems Laboratory, University of Arizona), William Tiller, PhD (Stanford University´s Dept. of Materials Science), Konstantin Korotkov (St.Petersburg State Technical University) a další.

více čtěte na  Věda a výzkum nebo na The Reconnection

Leave a Reply