VÝZKUM REKONEKTIVNÍHO LÉČENÍ A PROF. KONSTANTIN KOROTKOV

Kdo je Konstantin Korotkov, vynálezce GDV

Prof. Dr. Konstantin Korotkov, který pochází z ruského Petrohradu, je vizionářský biofyzik a vynálezce. Sestrojil přístroj EPI/GDV a tím zvýšil povědomí lidstva o bioenergii prostřednictvím vizualizace a kvantifikace energetických polí.

Dr. Konstantin Korotkov je profesorem fyziky, biofyziky a filozofie na Petrohradské státní universitě v Rusku. V současnosti také přednáší na nejprestižnějších universitách po celém světě. Jeho přednášky v České republice (duben 2012) se setkali s velikým ohlasem účastníků.

Diskuse s Erikem Pearlem (vlevo) v Praze na téma – Rekonektivní léčení a jeho vliv na lidské energetické pole:
Prof. Konstantin Korotkov – shrnul veškerý výzkum a poznatky kolem Rekonektivního léčení do knihy ,, Věda potrvzuje Rekonektivní léčení ,,

Kulatý stůl s Erikem Pearlem   Kulatý stůl s Erikem Pearlem41ysaqf1dvl-_sx331_bo1204203200_stazeny-soubor-20

Dr. Konstantin Korotkov za sebou má více než 25 let vědeckého výzkumu kombinovaného nenasytnou zvědavostí ke studiu ducha a duše s hlubokou úctou k veškerému životu. Vlastní 12 patentů biologických vynálezů a publikoval přes 70 článků v předních světových časopisech zaměřených na fyziku a biologii.

Během posledních 10ti let, získala technika GDV uznání mnoha odborníků a zařadila se mezi další elektrografické analytické metody, které spojují elektro-fyziologické a klinicko-anatomické charakteristiky lidského těla, mezi které např. patří elektroencefalogram (EEG), elektrokardiogram, (EKG) a další.

Přístroje GDV se používají v medicíně, v profesionálním sportovním prostředí a fitness, v sanatoriích, lázeňských komplexech a kosmetických zařízeních, ve stavebnictví, v různých oblastech psychologie a psychofyziologie a také v základním a aplikovaném výzkumu v Rusku, USA, Kanadě, Austrálii, Německu, nyní již i v ČR a mnoha dalších zemích.

GDV technika je patentována. Hardware prošel technickými, toxikologickými a klinickými testy. GDV technologie je oficiálně registrována ministerstvem zdravotnictví Ruské federace a získala certifikáty v zemích Evropské Unie, v USA, Austrálii a mnoha dalších zemích.

Dr. Konstantin Korotkov každoročně pořádá vědecký kongres „Věda, Informace. Duše“. v Petrohradu za účasti špiček z oboru bioelektrografie, fyziky, výzkumu životního prostředí a kvantové fyziky.

Fotografie účastníků XVI. kongresu „Věda, Informace. Duše.“ v roce 2012:

 Fotografie účastníků kongresu 2012   Fotografie účastníků kongresu 2012   Fotografie účastníků kongresu 2012

Rate this post

Leave a Reply