ZDRAVÉ MYŠLENKY VYTVÁŘEJÍ ZDRAVÉ TĚLO

Když se zavřostažený-soubor-3u jedny dveře, druhé se otevřou; často však tak dlouho a lítostivě zíráme na zavřené dveře, že ani nevidíme ty, které jsou dokořán.  Alexander Graham Bell

Vylečte své myšlenky. Vyléčíte tím tak sebe samé.

Touto zkušeností si prošla i klientka při Rekonektivním léčení, kdy se ji bezprostředně po léčení  sice nevyřešil její prvotní problém na fyzické úrovni, a  měla pocit zklamání, nicméně po dvou měsících jí vše postupně jak se věci kolem ní měnily a vyvíjeli došlo a ozvala se mi zpět s tím, že po fyzické stránce u ní sice nedošlo k veliké změně, nic méně si uvědomila, že to co se jí odehrálo v životě během těchto dvou měsíců bylo daleko podstatnější a přínosnější než to co prvotně očekávala, zjistila, že vlastně ve finále díky těmto životním změnám dostala daleko víc než čekala,její život nabral nový směr, stal se radostnějším a její problémy, strachy a obavy mizely, vše kolem ní jakoby se najednou vyřešilo, pročistilo, vyjasnilo. Zprvu neviděla co se jí nabízí za otevřenými dveřmi než do nich vstoupila, otevřela se frekvencím, otevřela oči  a  dostala nový pohled na její problémy, které se jakoby mávnutím proutku velice snadno vyřešily. Tím jak se měnily věci kolem ní, změnilo se i chování a celý život klientky.  Po několika dalších měsících paní zjistila, že odešly i její zdravotní  potíže kvůli kterým původně přišla.

Jak kdysi napsal i láma v Tibetu Lobsang Rampa –  ,, Nemoc je jenom nesouzvuk tělesných vibrací,, Rekonektivní léčení je skutečným potvrzením toho, že když tělo a duši člověka a všechny jeho ,,struny,,  naladíme  stejně  jako hudební nástroj do stavu harmonie – dochází k uzdravení člověka.

Při Rekonektivním léčení nikdy nevíte na jaké rovině bytí se léčení odehraje , ale věřte, že je to vždy to nejpodstatnější  co se má prvotně napravit k tomu, aby jeho život byl šťastnější a vedlo to  k vyléčení a harmonizaci jeho těla i duše. Rekonektivní léčení má  opravdu dost překvapivé účinky, kdy klienti obdrží dost často více než očekávali.  Někdy je potřeba dát celému procesu čas.

Napsat komentář