Klíč ke štěstí a radosti

,,POKAŽDÉ, KDYŽ NAJDU KLÍČ KE ŠTĚSTÍ A RADOSTI,TAK NĚJAKÝ BLBEC HNED VYMĚNÍ ZÁMEK „

     

 Sdílíte snad tento pocit?

Vy si taky myslíte, že štěstí není pro každého?

Přestaňte žít v omylu!

Najděte svůj klíč pro radost a štěstí jednou pro vždy .

Položili jste si někdy otázku, co pro vás znamená štěstí? Je to opravdu ,,muška jenom zlatá“ jak se říká ve filmu pro pamětníky? Nebo potřebujeme v dnešní době ke štěstí a radosti přeci jen víc než ,,mušku zlatou,, , abychom to naše štěstí a radost mohli prožít?

A dokážeme ještě vůbec poznat a rozeznat, kdy to naše štěstí je opravdové , kdy nám opravdu , skutečně zní z duše a prochází celým naším tělem, a kdy se jedná pouze o tzv. relativní štěstí – chvilkový , povrchový stav , který je velice rychle pomíjivý, jedná se o štěstí, které si kupujeme pro naše požitky, a o opravdové tzv. absolutní štěstí se nejedná.

Opravdové, absolutní štěstí totiž dokážeme žít, čas mu neubírá na síle, dlouho vydrží, a dlouho nám zvoní v duši. Pro každého z nás existuje způsob, jak být radostný a nebýt závislý na tom, čemu říkám relativní štěstí.

Že už nerozeznáte relativní štěstí od absolutního?

Relativní štěstí je to, když pochybujeme a srovnáváme, co je lepší nebo by lepší bylo, zda tenhle zážitek je lepší než tento zážitek, toto auto je lepší než tamto auto, zda máme nebo nemáme víc nebo míň než jiný člověk, co se týče materiálních věcí, přitažlivosti atd. používáme slova jako žádoucí, nežádoucí, dobrý, špatný, užitečný, neužitečný. Je to velmi destruktivní energie, toto relativní štěstí.

Pokud porovnáte relativní štěstí s absolutním, okamžitě pochopíte co štěstí a radost je, neboť´ pokud jste schopní absolutní štěstí prožít, zjistíte, že je výsledkem poznání, že k Vám přichází zevnitř ze samotného zdroje naší duše , která poznává, že každá vteřina našeho zážitku má svou vlastní cenu – cenu drahokamu, protože existuje teď, v tuto danou vteřinu , a ne někdy v budoucnosti nebo v minulosti , ale právě tady a teď .

Absolutní štěstí je poznání života samotného , není na úkor někoho jiného.

Prožijete si své absolutní štěstí a radost, která je obsažena ve všem – nečekejte na to, co by, kdyby, až někdy …neodkládejte své štěstí na jindy a jindy ..důvod ke štěstí a radosti můžeme prožívat každou vteřinou našeho bytí – takže právě TEĎ.

Mnoho lidí se mylně domnívá, že peníze a prosperita jim umožňuje zafinancovat si štěstí. Teď můžu být šťastný, protože teď si můžu koupit nový dům, který mi přinese štěstí …., ale na světě je mnoho osamělých lidí s velkými domy.

Za radost se nic neplatí .

Můžete být jak v tuto chvíli, tak po celý život tak šťastní jak se jen rozhodnete – pokud najdete klíč ke svému životu.

NA NIC NEČEKEJTE – KLÍČ KE ŠTĚSTÍ UŽ NEHLEDEJTE

MÁTE HO KAŽDÝ V SOBĚ – TADY A PRÁVĚ TEĎ

Dnes můžete být šťastnější, než budete kdy jindy, když se tak rozhodnete. Pokud dokážete naslouchat sami sobě a žijete v souladu se svojí duší, se svým životem a se svým přesvědčením, pak žijete a prožíváte opravdové, absolutní štěstí a radost.

Žijete své Reconnection neboli znovuspojení – sám se sebou, se svou vlastní podstatou, pak toto Tvé štěstí a radost trvá po celý život , nikdo Ti už nemůže vyměnit zámek , Tvůj klíč bude vždy pasovat do stejného zámku jménem Ty , neboť díky své celistvosti a spojení Tě nikdo od Tvého štěstí, radosti a zdraví nemůže odtrhnout. Uvědomíš si a pochopíš své skryté možnosti , které v Tobě dřímají a odhalíš tak jejich moc…….

A to je The Reconnection.

Reconnective Healing a The Reconnection je metoda pro každého, kdo hledá, sám sebe, rovnováhu a uzdravení člověka jako celku, a to ne jen dané choroby a problému bytí, neboť nemoci , emoce a psychický stav nejsou oddělené od našeho těla a proto je nutné léčit každého člověka jako celek, protože jedině když je člověk celistvý a vyrovnaný na všech úrovních bytí – psychiky, emocí, mentality a fyzického těla , tak teprve potom může mluvit o zdraví a o prožívání absolutního štěstí a radosti .

Radost a Štěstí je něco, co existuje, co se může uvnitř nás odehrát a co může být součástí světla každou vteřinu našeho bytí, pokud se rozhodnete tak žít a dovolíte si otevřít své životy všemu co k vám přichází.

Chceš prožít v životě absolutní štěstí a radost? Zajímá Tě to?

klikni pro více informací zde :

cropped-Iveta-logo-RI-ok.png

Iveta Skřivanová – praktik Rekonektivního léčení a The Reconnection

Praha, Poděbrady

5/5 - (1 vote)

Leave a Reply