Autorské čtení z knihy Šalamoun promlouvá

Šalamoun promlouvá – O návratu k léčivé energii vašeho života

 images-8Druhá kniha Dr. Erica Pearla a Fredericka Ponzlova je trochu jiná než The Reconnection – Uzdravte druhé, uzdravte sebe. Z velké části se jedná o chanellovaný materiál, který získal Dr. Eric Pearl po 12leté spolupráci s Fredericem Ponzlovem.

Tato kniha přináší mnoho velmi hluboce podaných myšlenek a konceptů, které vysvětlují Rekonektivní léčení a The Reconnection a principy na kterých fungují. Ukazuje zajímavý pohled na život v naší čtyřrozměrné realitě z jiné roviny existence, kterou kvantoví fyzici dnes nazývají multirozměrným vesmírem.

 

Zde je několik ukázek z knihy:

“Udržujme svou pozornost na procesu. Výsledek je darem procesu. Proces. Při něm sílíme. Cesta, po které jste se vydali, vás vede na zvláštní místo a velkolepým způsobem otevře vaše srdce.”

“Důležité je se natahovat, a ne izolovat. Někdy cítíme, že najdeme sami sebe v osamocení. Není tomu tak. Najdeme „sebe“ v interakci s druhými. Proto se nerodíme na opuštěném ostrově. Jsme tady, abychom do svých životů začlenili jiné životy. Pozvali je dál. Lekce, které se máme naučit, spočívají v této interakci.”

“Chci, abyste žasli… Chci, abyste si uvědomili jinou rovinu.. Součást mnohem větší roviny… Vždycky jste byli součástí cyklu… Jste tu, abyste usnadnili své vnímání… Vstupujete do planiny existence… V tomto vesmíru toho máme tolik co pochopit.”

“Mohou být období, kdy se budete cítit velmi ztraceni. Bez kontaktu sami se sebou. Můžete se cítit méně vycentrovaní, zmatení. Ale vaše zmatení je součást procesu. Jste teď ve stavu proměny, a musíte opustit předpojatosti, protože měníte formu energie tak, jak skrze vás přichází. A to zesílí, tak jak se osvobodíte od bývalého myšlení.”

Rate this post

Leave a Reply