Jak léčení probíhá?

cropped-Iveta-logo-RI-ok-1.pngSezení trvá většinou 30-40 minut. Provádí se na lehátku – masážním stole. Klient leží na zádech a má zavřené oči. Praktik rekonektivního léčení naladí frekvence a ty svým způsobem interagují s klientem a jeho tělem. Jedná se o bezdotykovou metodu. Klient leží a má zavřené oči pouze proto, aby si celé sezení co nejlépe užil. Není to podmínkou. Jde opravdu o klientský zážitek během sezení. Jinak léčení samo o sobě může probíhat v jakémkoliv stavu. Klient může sedět i v křesle nebo stát. Standardem je, že leží a odpočívá.

Výsledný efekt se projeví tam, kde ho  tělo momentálně nejvíce potřebuje. V tom je toto léčení geniální a přesahuje to, čemu se dnes říká „energetické léčení „.Ničím specificky se „nezabývá“ a nemusíte v něj věřit, aby fungovalo. Představuje návrat do rovnováhy, ve které se tělo začne léčit samo.

Dochází při něm pravděpodobně k napojování Vaší DNA na světlo a léčení je vlastně jakýmsi vedlejším efektem. Tato energie je velice inteligentní a proto ji během sezení  nijak neusměrňujeme a ona sama koná zázraky.

Žádný z  praktiků Rekonektivního léčení  Vám nemůže slíbit, že se úplně uzdravíte, nebo že stoprocentně zmizí problém, kvůli kterému jste přišli. Jedna věc je však stoprocentní – ke zlepšení stavu dojde u každého! Jenom občas někde úplně jinde, než jsme očekávali, ale kde to bylo nejnutnější. To, co očekáváme, nebo chceme, nemusí vždy odpovídat tomu, co ve skutečnosti potřebujeme. Možná se díky léčení změní od základů celý Váš život. Co se během léčení děje, to vám asi nikdo nevysvětlí a nejspíš to ani nikdo neví. Pamatujte, že vše dokonalé je právě jednoduché a krásné. Pokud máte o léčení zájem, vyhraďte si na sezení asi 1hodinu.

Každou návštěvu je nutné rezervovat

na emailu ivetaskrivanova@seznam.cz nebo telefonním  čísle + 420  724 083 004 

Těším se na Vaši návštěvu.

Leave a Reply