I to se může stát

Dnes bych se s Vámi chtěla podělit o příběh a radost z mé práce kterou , mi Rekonektivní léčení přináší . Je opravdu pro mě velice zajímavé a překvapivé  kam až může léčení pomocí rekonektivních frekvencí zajít. U každého z klientů je toto proces opravdu individuální a cesta, kterou se odvíjí je zajímavá , což je i případ mé klientky z července letošního roku , kdy se její zdravotní problémy a životní cesty začaly narovnávat úplně z jiného směru než ona sama očekávala a dokázala si představit.

Zde jej její příběh, který mi zaslala do   e-mailu:

Dobrý den.

Chtěla bych poděkovat za všechno co se mně a mé rodině dostalo prostřednictvím paní Ivety Skřivanové. Stále jsem překvapená tím, co se kolem mne a se mnou děje. Fyzicky mi přestala dost krutá bolest v ramenou, která mi omezovala pohyb ramenními klouby a duševně se mi začíná svět měnit před očima, konečně chápu a dovedu přijmout či pobrat co jsem dříve věděla, ale nějak jsem to zkrátka nedovedla a i moji kluci (manžel a syn) mají k sobě vzájemně ještě blíže. Synovi se zlepšil biorytmus a otevřelo vědomí… Kdybych to sama nepoznala, nenapsala bych sem ani řádeček. Mohu vřele doporučit. Mám dojem, že kdesi ve mně byly zpřetrhané struny (asi jako na kytaře) a ty se teď znovu napnuly a postupně se ladí. :p Děkuji!!!

H. Hofmanová

Paní Haně děkuji , že se podělila o svůj příběh prostřednictvím e-mailu , protože je toho opravdu hodně co se jí během měsíce odehrálo. Svým příběhem může pomoci mnohým z Vás se rozhodnout, proč vyzkoušet tento způsob léčby. Další reference a video reference ke shlédnutí na www.rekonektivniterapie-podebrady.cz

 

Napsat komentář