Rekonektivní léčení diskuse

 

Máte dotaz k Rekonektivnímu léčení? Je něco, co vás zajímá a na co jste jinde nenašli odpověď? Přidejte dotaz pomocí formuláře níže. Odpovím na něj, a navíc se k němu budou moci vyjádřit i ostatní návštěvníci.

Rekonektivní léčení diskuse


Dotaz: je rekonektivní léčení a reconnection nebezpečné?

„Dobrý den, na internetu jsem našla dobré ohlasy na Rekonektivní léčení a ráda bych jej vyzkoušela. Mám ale dotaz, zda je tato forma léčení nějak nebezpečná a zda byly zaznamenány nějaké negativní následky? Bohužel jsem se v oblasti alterny už takto spálila.“

ODPOVĚĎ: Děkuji za Váš dotaz. Podstatou Rekonektivního léčení je navrácení nás a našeho těla do přirozeného stavu harmonie a zdraví. Děje se to skrze frekvence, které jsou součástí nás – našeho těla, a které nás zároveň obklopují v prostoru okolo nás. Tyto frekvence vibrují na úrovni harmonie, není důvod si myslet, že by se naše tělo chtělo sladit s něčím co by mu nebylo přirozené.

Rekonektivní léčení na rozdíl od farmak nezatěžuje organismus a nemá žádné negativní vedlejší účinky naopak organismus se začne zbavovat všech negativních emocí , situací a tělesných problémů , které nejsou v harmonii.


Rekonektivní léčení diskuze – vložte dotaz

    5/5 - (2 votes)

    Leave a Reply