Tělo se umí léčit samo: Najděte svou frekvenci uzdravení.

Tělo se umí léčit samo: Najděte svou frekvenci uzdravení

Je mnoho medicínských oborů alternativních i klasických, které pracují s pojmem tělesné rovnováhy. Vychází z předpokladu, že je-li tělo v rovnováze, jsme zdraví, pokud tělo zaznamená odchylku od tohoto stavu, mohou v něm propuknout onemocnění nejrůznějšího charakteru. Většina medicínských oborů také uznává, že k rovnováze může v těle docházet za předpokladu, že jsme v dobré psychické kondici. Vždyť i u celé řady vážných onemocnění se připouští, že je jejich spouštěčem stres. Ze stejných poznatků vychází metoda Rekonektivního léčení.

Reconnective Healing® (Rekonektivní léčení) je nová forma bezdotykového energetického léčení, která je mnohem komplexnější, než všechny dosud používané léčitelské techniky. Jde o nový a vědecky zkoumaný způsob léčení, právem označovaný vědci za perspektivní směr ve vývoji medicíny. Během Rekonektivního léčení přijímá organismus určitý druh elektromagnetického vlnění v podobě vibrací o frekvencí, které mají léčivé vlastnosti, nacházejí a pak opravují poškozená místa v organismu a dokáží opravit i imunitní systém. Očekávat můžete postupné uzdravení na všech úrovních vašeho bytí – fyzické, mentální, emocionální i spirituální. Rekonektivní léčení poskytuje rychlé a trvalé výsledky u lidí s celou řadou pohybových omezení, rakovinou, epilepsií, mozkovou obrnou, chronickým únavovým syndromem, revmatoidní artritidou a osteoartritidou, chronickou bolestí, zraněními a tak dále.

U pacientů přichází současně s fyzickým zlepšením stavu i psychická úleva – dojde zároveň k emocionálnímu a duchovnímu uzdravení. Pacienti Dr. Erica Pearla, zakladatele Rekonektivního léčení, tento stav popisují jako příliv nové pozitivní energie, odbourání stresů a z dlouhodobého hlediska jako stav, kdy jsou schopni vyřešit neřešitelné problémy či nalézat nové cesty, které před tím neviděli. Dr. Eric Pearl tento dvojí fakt vysvětluje tak, že vše je ukryté v nás – řešení všech problémů i zdravotní kondice a naše tělo je daleko silnější, než si dovedeme představit. Jde jen o to, dát tomuto myšlení podnět. Pak se začne tělo samo postupně vypořádávat s jakoukoli disharmonií, tj. nemocí.

Ale musíme si znovu uvědomit, že skutečné uzdravení je o rovnováze. Neexistuje buď jenom fyzické nebo jen psychické nebo emocionální uzdravení. Uzdravením se vše dostává do rovnováhy.

pro více informací – konzultaci – ukázku RL : www.rekonektivniterapie-podebrady.cz

4.3/5 - (3 votes)

Leave a Reply